
Передавач сигналів HDMI 4Kх2K/60 з HDCP 2.2, ARC, Ethernet, ІЧ, RS-232 та аудіо у виту пару CYP PUV-2000TX
- В наявності
- Код: PUV-2000TX
23 394 ₴
- +380 (98) 457-08-99
CYP PUV-2000TX — передавач сигналів HDMI 4Кх2К/60, Ethernet, ІЧ, RS-232 та аудіо у виту пару, що підтримує HDCP 2.2 і зворотний аудіоканал (ARC). Прилад забезпечує передавання потоків нестисненого аудіо та відео разом із сигналами керування й Ethernet через один кабель крученої пари CAT6/7 завдовжки до 100 метрів (для CAT5e максимальна довжина становить 90 метрів). Керування відбувається через порти ІЧ і RS-232. Підтримує HDBaseT 5Play
Передавач сигналів HDMI 4Kх2K/60 з HDCP 2.2, ARC, Ethernet, ІЧ, RS-232 та аудіо у виту пару
PUV-2000TX — передавач сигналів HDMI 4Кх2К/60, Ethernet, ІЧ, RS-232 та аудіо в , виту пару, що підтримує HDCP 2.2 і зворотний аудіоканал (ARC). Прилад забезпечує передавання потоків нестисненого аудіо та відео разом із сигналами керування й Ethernet через один кабель крученої пари CAT6/7 завдовжки до 100 метрів (для CAT5e максимальна довжина становить 90 метрів). Керування здійснюється через порти ІЧ і RS-232. Підтримує HDBaseT 5PlayTM. Забезпечує подавання живлення 48 У за кабелем крученої пари сумісного приймача, який не потребує зовнішнього джерела живлення. Ультратонкий корпус приладу відкриває широкі можливості монтажу, передавач займає мало місця, а сама інсталяція виглядає акуратно.
Основні особливості
- Підтримка HDBaseT 2.0: відстань передавання через один кабель крученої пари CAT6/7 досягає 100 метрів, під час використання кабелю крученої пари CAT5e – 90 метрів
- Повна підтримка HDMI 2.0 (3D і роздільні здатності 4K2K при 60 Гц, YUV 4:2:0), відповідність HDCP 2.2 і сумісність з DVI
- Підтримка HDBaseT 5PlayTM: передавання аудіо та відео HD-якості, Ethernet стандарту 100BaseT, сигналів керування (двупрямованого ІЧ/RS-232, наскрізне передавання) і подавання живлення через один кабель крученої пари
- Наскрізне передавання аудіо високої чіткості в форматах LPCM2/5.1/7.1CH, Dolby Digital 2~5.1CH, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD и DTS-HD Master Audio
- Вихід аналогового аудіо для під'єднання додаткового джерела аудіо (наприклад, CD-плеєра), вихід TOSLINK для під'єднання гучномовців
- Підтримка зворотного аудіоканалу (ARC, Audio Return Channel)
- Частота дискретизації аудіо, що підтримується через оптичний інтерфейс – до 48 кГц
- Підтримка з'єднання через Ethernet-сети
- Швидкість передавання даних через RS-232 от 110 до 115200 біт/с
- Ультратонкий корпус
- Сумісний приймач: PUV-2000RX
Технічні характеристики
| Входи | 1 — HDMI, тип «А» (розетка) 1 — аудіо стерео, 3-контактний клемний блок
1 — Ethernet, роз'єм RJ45 (розетка) 1 — RS-232, 3-контактний клемний блок 1 — зовнішній ІЧ-приймач, роз'єм mJack 3,5 мм (розетка) |
| Виходи | 1 — вита пара CAT5e/6/7, роз'єм RJ45 (розетка)1 — S/PDIF, оптичний інтерфейс TOSLINK
1 — зовнішній ІЧ-випромінювач, роз'єм mJack 3,5 мм (розетка) |
| Пропускна здатність (відео) | 340 МГц / 10,2 Гбіт/c |
| Діапазон частоти сигналів ИК | 30–50 кГц |
| Швидкість передавання через RS-232 | до 115200 бітів/с |
| Захист від електростатичних розрядів | ±8 кВ (через повітря), ±4 кВ (у разі торкання) |
| Матеріал корпусу | метал |
| Колір | чорний |
| Індикація | живлення |
| Робоча температура | 0… +40 °C |
| Температура зберігання | -20… +60 °C |
| Відносна вологість | от 20 до 90%, без конденсации |
| Живлення | 48 В / 0,83 А |
| Споживана потужність | 15,5 Вт |
| Габаритні розміри (Ш x Г x В) | 80 x 180 x 16 мм (з урахуванням роз'ємів) |
| Маса | 0,354 кг |
Сфери застосування
- Питание PoC (Power over Cable) 48 В от передавача (PSE) приймачеві (PD)
- Домашні мультимедійні розважальні системи
- Навчальні класи, аудиторії
- Демонстраційні стіни, презентаційні зали
- Конференц-зали, переговорні кімнати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CYP |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | HDBaseT (RJ45), HDMI, mini-Jack (3.5 мм) |
| Входи | HDBaseT (RJ45), HDMI, mini-Jack (3.5 мм) |
| Тип пристрою | Подовжувач HDMI по витій парі |
| Тип подовжувача | Приймач/передавач |
| Тип переданого сигналу | Ethernet, HDMI, RS-232, Toslink |
| Відстань передачі | 31 — 60м |
| Тип передачі сигналу | по витій парі |
| Тип кабеля | HDMI - HDMI |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 23 394 ₴



