влевовправо
-5%Активна акустична система IBIZA XTK12A
- В наявності
- Код: 15-2416
9 900 ₴
9 449 ₴
+380 (95) 096-15-79
- +380 (98) 457-08-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Активна акустична система XTK12A Активна 12" (30 см) акустична система з литим корпусом з АВС-пластику, що робить її зручною під час транспортування. Обладнана високоякісним підсилювачем і прекрасно підходить як для мобільного використання, так і для фіксованих інсталяцій Активна 12» (30 см) акустична система IBIZA XTK12A з литим корпусом з АВС-пластику, що робить її зручною під час транспортування. Обладнана високоякісним підсилювачем і прекрасно підходить як для мобільного використання, так і для фіксованих інсталяцій.
Основні особливості IBIZA XTK12A:
- Plug & Play;
- Модуль посилення з лінійним і мікрофонним входами;
- Регулятори гучності MIC, ECHO, BASS, TREBLE, MASTER;
- 2-смугова система відтворення басів;
- Суцільнометалева решітка;
- Компресійні рупори;
- 35-міліметрове гніздо для стійки;
- Постачається поштучно.
- Розмір динамічної головки, 12 дюймів
| Призначення | концертна |
| Встановлення | підлогова |
| Технічні характеристики | |
| Тип | активна |
| Кількість каналів | 1.0 |
| Кількість динаміків | 2 |
| Кількість смуг | 2 |
| Чутливість | 93 дБ |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Номінальна потужність | |
| Сумарна номінальна потужність | 250 Вт |
| Частотний діапазон | |
| Загальний частотний діапазон | 40 – 18000 Гц |
| Конструкція | |
| Особливості конструкції | фазоінвертор рупорне оформлення |
| Роз'єми | |
| Входи | RCA Jack (6.35 мм) / 2 шт / балансний XLR |
| Виходи | RCA Speakon |
| Загальна | |
| Діаметр ВЧ динаміка | 25 мм |
| Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка | 305 мм |
| Матеріал оздоблення | пластик |
| Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ) | 57.5x34x31 см |
| Вага | 15 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Тип акустичної системи | Активна |
| Тип | Концертна |
| Призначення | Сателіт |
| Максимальна потужність | 500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | IBIZA |
| Тип пристрою | Клубна акустика, Концертна акустика |
| Мінімальна частота | 40 Гц |
| Максимальна частота | 18 кГц |
| Активна/пасивна | Активна |
- Ціна: 9 449 ₴


