Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Активна концертна/полусна акустика IBIZA XTK15A — утанування: підлогова; Тип: активна; Кількість каналів: 1.0; Кількість динаміків: 2; Кількість смуг: 2; Імпеданс (Ом): 8; Сумарна потужність (Вт): 300; Загальний частотний діапазон (Гц): 40 – 18000; Активна 15» (38 см) акустична система IBIZA XTK15A з литим корпусом з АВС-пластику, що робить її зручною під час транспортування. Обладнана високоякісним підсилювачем і прекрасно підходить як для мобільного використання, так і для фіксованих інсталяцій.
Основні особливості IBIZA XTK15A:
- Plug & Play;
- Модуль посилення з лінійним і мікрофонним входами;
- Регулятори гучності MIC, ECHO, BASS, TREBLE, MASTER;
- 2-смугова система відтворення басів;
- Суцільнометалева решітка;
- Компресійні рупори;
- 35-міліметрове гніздо для стійки;
- Постачається поштучно.
| Призначення | концертна |
| Встановлення | підлогова |
| Технічні характеристики | |
| Тип | активна |
| Кількість каналів | 1.0 |
| Кількість динаміків | 2 |
| Кількість смуг | 2 |
| Чутливість | 95 дБ |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Номінальна потужність | |
| Сумарна номінальна потужність | 300 Вт |
| Частотний діапазон | |
| Загальний частотний діапазон | 40 – 18000 Гц |
| Конструкція | |
| Особливості конструкції | фазоінвертор рупорне оформлення |
| Роз'єми | |
| Входи | RCA Jack (6.35 мм) / 2 шт / балансний XLR |
| Виходи | RCA Speakon |
| Загальна | |
| Діаметр ВЧ динаміка | 34 мм |
| Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка | 381 мм |
| Матеріал оздоблення | пластик |
| Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ) | 68x40x37 см |
| Вага | 19 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Тип акустичної системи | Активна |
| Тип | Концертна |
| Призначення | Сателіт |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | IBIZA |
| Тип пристрою | Клубна акустика, Концертна акустика |
| Мінімальна частота | 40 Гц |
| Максимальна частота | 18 кГц |
| Активна/пасивна | Активна |
- Ціна: 12 430 ₴



