Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
125-міліметровий (5") драйвер IsoFlareTM є серцем F500C, забезпечуючи високу точність, коли дія фільму відбувається в центрі сцени.Драйвер IsoFlareTM супроводжується двома 125-мм (5") басовими драйверами, що забезпечує додаткове низькочастотний супровід.
Центральний канал Fyne Audio F500C
Fyne Audio F500C спеціально розроблений для багатоканальних систем домашнього кінотеатру. F500C являє собою центральний канал, що відповідає модельній лінійці F500. 125-міліметровий (5") драйвер IsoFlareTM є серцем F500C, забезпечуючи високу точність, коли дія фільму відбувається в центрі сцени.Драйвер IsoFlareTM супроводжується двома 125-мм (5") басовими драйверами, що забезпечує додаткове низькочастотний супровід. Корпус із розкішним оздобленням і сучасним стилем доступний в асортименті з натурального шпону темного дуба або чорного дуба. Посилюючи свою естетичну привабливість, він має плавно вигнуту передню та задню стінки, що додатково покращує акустичні характеристики. Fyne Audio F500 — Акустичні системи молодої шотландської компанії, що вийшла на світовий ринок 2018 року та відразу привернув до себе увагу експертів і аудіофілів усього світу, тепер у портфоліо пропонованих нами брендів. Fyne Audio поєднує британські традиції розроблення та виробництва акустики з передовою естетикою та сучасними технологіями. І хоча фірма молода, всі її керівництво та розробники мають багаторічний досвід роботи в цій сфері. Попри те, що виробнича діяльність Fine Audio почалася зовсім недавно, деякі їхні моделі вже здобули найпрестижніші нагороди. У їх виробництві використовуються оригінальні патентовані розробки головного інженера Пола Міллза, зокрема коаксіальний ВЧ/СЧ-громкомовець IsoFlare, фазоінвертор спеціального розкриття BassTrax та ін. Багаторічний досвід і передові технології відразу вивели нову компанію Fyne Audio в одного з лідерів ринку та дали змогу стати чи не найяскравішим відкриттям HI-FI 2018 року. Особливості Fyne Audio F500C- 2-смугові, поличні гучномовці з спрямованим вниз портом фазоінвертора та використанням технології BassTraxTM.
- Випромінювачі: ВЧ — 25 мм титановий компресійний випромінювач; СЧ/НЧ IsoFlareTM випромінювач із паперового композиту 150 мм.
- Діапазон відтворюваних частот: 45Гц - 34 000 Гц;
- Чутливість: 89дб SPL (2,83 В/1 м);
- Номінальний імпеданс: 8 Ом;
- Рекомендована потужність підсилювача: 30 Вт - 120 Вт;
- Номінальна потужність 60 Вт;
- Розміри (ШГ, мм): 325x200x320;
- Вага (шт): 7,3 кг.
- Варіанти оздоблення: чорний дуб, темний дуб.
| System Type | 2 ½ way, rear ported |
| Recommended amplifier power (Watt RMS) | 30- 120 |
| Continuous power handling (Watt RMS) | 60 |
| Sensitivity (2.83 Volt @ 1m) | 91dB |
| Nominal impedance | 8 Ohm |
| Frequency response (-6dB typical in room) | 48Hz- 38kHz |
| Drive unit complement | 1 x 125mm IsoFlareTM multi-fibre bass / mid with 19mm titanium dome compression tweeter. 1 x 125mm multi-paper bass |
| Crossover frequency | 350Hz & 2.1kHz |
| Crossover type | 2nd order low pass, 1st order high pass |
| Dimensions - HxWxD | 160 x 500 x 250 mm (6.3 x 19.7 x 9.8”) |
| Weight - Each | 8.1kg (17.9lbs) |
| Finishes | Dark Oak / Black Oak |
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Полична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Fyne Audio |
| Тип установки | Поличний |
| Максимальна потужність | 51 – 100 Вт |
| Функціональність | Фазоінвертор |
| Мінімальна частота | 41 – 50 Гц |
| Максимальна частота | 31 – 40 кГц |
| Кількість динаміків | 3 |
| Активна/пасивна | Пасивна |
| Кількість каналів | 1 канал |
| Кількість смуг | 2.0 |
| Чутливість | 91 — 94 дБ |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Одиниця виміру | Штука |
| Колір | Black Oak, Dark Oak |
| Тип пристрою | Центральний канал |
- Ціна: 17 955 ₴





