влевовправо

Настінна акустична система ITC T-775PW
- В наявності
- Код: 855183
2 856 ₴
+380 (95) 096-15-79
- +380 (98) 457-08-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ITC T-775PW: 5"+1.5" Настінний двосмуговий гучномовець, 3.75W-7.5W-15W-30W@100V+8ohm.
Колір корпусу білий. Корпус виготовлений з АБС пластику з металевим кронштейном для кріплення та металевою решіткою. Це ідеальний вибір для промислового та комерційного застосування в готелі, школі, офісі та на заводі, де необхідна фонова музика та пейджинг.
Настінний двосмуговий гучномовець ITC T-775PW
T-775PW — активний стельовий гучномовець, розроблений для готельного номера, який пропонує економне рішення для готелів і розважальних програм. Виходи телевізора, ноутбука або DVD-плеєра можуть легко подаватися в цей динамік. Вбудований 5" динамік спроєктований із широкою частотною характеристикою 130-15 кГц, вихідної потужності 5 Вт цілком досить для стандартного готельного номера. Металева решітка, металева перегородка та металева задня банка пофарбовані в привабливий RAL9016 білого кольору. Його пружинний затискач забезпечує просте й безпечне встановлення. Це ідеальний економічний вибір для промислового та комерційного застосування в готелях, школах, офісах і на заводах, де потрібна фонова музика та пейджинг. Особливості ITC T-775PW- 4-дюймовий/5-дюймовий/6-дюймовий двосторонній настінний динамік
- Економний динамік із чудовою якістю звуку
- 4 крани на виході 100 В
- Селектор виходів 100 В і 8 Ом
- Швидке встановлення за допомогою U-подібного монтажного кронштейна
- , що обертається на 360 градусів, монтажний кронштейн може постачатися за запитом
- вихід динаміка 100 В
- Водонепроникний варіант алюмінієвої решітки може бути зроблений за запитом
- Кросовер може бути доданий за запитом
- Комерційне використання для фонової музики та системи підкачування
| Потужність за @100 В | 3.75 Вт, 7.5 Вт, 15 Вт, 30 Вт |
| Потужність за @70 В | 1.9Вт, 3.75Вт, 7.5Вт, 15Вт, 30Вт |
| Опір | 2.6KΩ/1.3KΩ/670Ω/330Ω/165Ω |
| Вхід | 70В/100В/8Ω |
| Звуковий тиск (1 Вт/1M) | 92дБ |
| Макс. звуковий тиск (1Вт/1M) | 107дБ |
| Частота діапазону (-10 дБ) | 125-18KHz |
| Корпус | АБС, білий |
| Захисна решітка | Метал, білий |
| Діаметр динаміка | 5 дюймів і 1.5 дюйма |
| Розміри | 248 x 185 x 182 мм |
| Вага | 2.7кг |
| Монтаж | Монтажний кронштейн і гвинти |
| Основне | |
| Призначення | інформаційна |
| Встановлення | настінна |
| Технічні характеристики | |
| Тип | пасивна |
| Кількість каналів | 1.0 |
| Кількість динаміків | 2 |
| Кількість смуг | 2 |
| Чутливість | 92 дБ |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Номінальна потужність | |
| Сумарна номінальна потужність | 30 Вт |
| Частотний діапазон | |
| Загальний частотний діапазон | 125 – 18000 Гц |
| Конструкція | |
| Особливості конструкції | фазоінвертор |
| Загальна | |
| Діаметр ВЧ динаміка | 34 мм |
| Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка | 127 мм |
| Матеріал оздоблення | пластик |
| Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ) | 24.8x18.5x18.2 см |
| Вага | 2.7 кг |
| Офіційний сайт | itc-pa.com.cn |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність | 26 – 50 Вт |
| Активна/пасивна | Пасивна |
| Кількість динаміків | 2 |
| Мінімальна частота | 125 Гц |
| Максимальна частота | 18 кГц |
| Одиниця виміру | Штука |
| Тип пристрою | Настінна акустика |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 856 ₴

