влевовправо

Настінна акустична система ITC T-774P
- В наявності
- Код: 855182
2 521 ₴
+380 (95) 096-15-79
- +380 (98) 457-08-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ITC T-774P: 4" + 1.5" Настінний двосмуговий гучномовець, 1.25W-5W-10W-20W@100V + 8ohm.
Колір корпусу білий. Корпус виготовлений з АБС пластику з металевим кронштейном для кріплення та металевою решіткою. Це ідеальний вибір для промислового та комерційного застосування в готелі, школі, офісі та на заводі, де необхідна фонова музика та пейджинг.
Настінний двосмуговий гучномовець ITC T-774P
T-774PW — це вбудований у настінний динамік трансформатор 70 В/100 В. Технологія трансформатора 70 В/100 В знижує втрати в лінії на більшій відстані та дає змогу легко під'єднувати кілька гучномовців паралельно. Вбудований двосмуговий динамік 4" + 1,5,5" спроєктований із широкою частотною характеристикою 130-14 кГц, множинні відгалуження живлення 2,5 Вт, 5 Вт, 10 Вт і 20 Вт корисні для різних застосувань залежно від розміру приміщення й довколишнього шуму. Металева решітка, ABS корпус і неіржавка монтажна скоба білого кольору. Просте та надійне встановлення на стіну за допомогою монтажного кронштейна, що додається. Це ідеальний вибір для промислового та комерційного застосування в готелях, школах, офісах і на заводах, де потрібна фонова музика та пейджинг. Особливості ITC T-774P- Вбудований трансформатор 100 В/70 В
- Настінний гучномовець
- 4" +1,5" двосмугова колонка
- Відводи живлення 2,5 Вт-5 Вт-10 Вт-20 Вт за 100 В плюс 8 Ом
- Металева решітка, ABS корпус і неіржавка монтажна скоба
| Модель | T-774PW |
| Потужність за @100 В | 2.5Вт, 5Вт, 10Вт, 20Вт |
| Потужність за @70 В | 1.25Вт, 2.5Вт, 5Вт, 10Вт, 20Вт |
| Опір | 4KΩ/2KΩ/1KΩ/500Ω/245Ω |
| Вхід | 70В/100В/8Ω |
| Звуковий тиск (1 Вт/1M) | 86дБ |
| Макс. звуковий тиск (1Вт/1M) | 99дБ |
| Частота діапазону (-10 дБ) | 130-18KHz |
| Корпус | АБС, білий |
| Захисна решітка | Метал, білий |
| Діаметр динаміка | 4 дюйми та 1.5 дюйма |
| Розміри | 222 x 160 x 160 мм |
| Вага | 2.3кг |
| Монтаж | Монтажний кронштейн і гвинти |
| Основне | |
| Призначення | інформаційна |
| Встановлення | настінна |
| Технічні характеристики | |
| Тип | пасивна |
| Кількість каналів | 1.0 |
| Кількість динаміків | 2 |
| Кількість смуг | 2 |
| Чутливість | 86 дБ |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Номінальна потужність | |
| Сумарна номінальна потужність | 20 Вт |
| Частотний діапазон | |
| Загальний частотний діапазон | 130 – 18000 Гц |
| Загальна | |
| Діаметр ВЧ динаміка | 34 мм |
| Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка | 102 мм |
| Матеріал оздоблення | пластик |
| Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ) | 22.2x16x16 см |
| Вага | 2.3 кг |
| Офіційний сайт | itc-pa.com.cn |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність | 11 – 25 Вт |
| Активна/пасивна | Пасивна |
| Кількість динаміків | 2 |
| Мінімальна частота | 130 Гц |
| Максимальна частота | 18 кГц |
| Одиниця виміру | Штука |
| Тип пристрою | Настінна акустика |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 521 ₴

