влевовправо

Настінна акустична система ITC T-774
- В наявності
- Код: 855179 / 855181
2 173 ₴
+380 (95) 096-15-79
- +380 (98) 457-08-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ITC T-774: 4" + 1.5" Настінний двосмуговий гучномовець, 15W, 100V, чорний, білий.
Настінний двосмуговий гучномовець ITC T-774
ITC T-774 являє собою вбудований у настінний динамік трансформатор 70 В/100 В. Технологія трансформатора 70 В/100 В знижує втрати в лінії на більшій відстані та дає змогу легко під'єднувати кілька гучномовців паралельно. Вбудований двосмуговий динамік 4"+1,5" спроєктований із широкою частотною характеристикою 120-15 кГц, а середньоквадрататична вихідна потужність 15 Вт підходить для більшості застосунків. Металева решітка, ABS корпус і неіржавка монтажна скоба чорного кольору. Просте та надійне встановлення на стіну за допомогою монтажного кронштейна, що додається. Це ідеальний вибір для промислового та комерційного застосування в готелях, школах, офісах і на заводах, де потрібна фонова музика та пейджинг. Особливості ITC T-774- Вбудований трансформатор 100 В/70 В
- Настінний гучномовець
- 4" +1,5" двосмугова колонка
- RMS 15 Вт за 100 В
- Металева решітка, ABS корпус і неіржавка монтажна скоба
| Модель | T-774 / T-774W |
| Потужність за @100 В | 15 Вт |
| Потужність за @70 В | 7.5 Вт |
| Опір | Чорний: Com, Червоний:670Ω |
| Вхід | 70В/100В |
| Звуковий тиск (1 Вт/1M) | 86дБ±3дБ |
| Макс. звуковий тиск (1Вт/1M) | 99дБ |
| Частота діапазону (-10 дБ) | 130-18KHz |
| Корпус | АБС, чорний |
| Захисна решітка | Метал, чорний |
| Діаметр динаміка | 4 дюйми та 1.5 дюйма |
| Розміри | 222 x 160 x 160 мм |
| Вага | 1.8кг |
| Монтаж | Монтажний кронштейн і гвинти |
| Power Taps @ 100V | 15W |
| Відводи живлення @ 70 В | 7.5W |
| повний опір | Чорний: Ком Червоний: 670 Ом |
| SPL (1W / 1M) | 88dB ± 3dB |
| Максимум. SPL (Rated W / 1M) | 99dB |
| Частотна характеристика (-10 дБ) | 130-18KHz |
| Кінець | Перегородка: ABS, чорний/білий Решітка радіатора: сталь, чорний/білий |
| Динамік Драйвер | 4 "х 1 1,5" х 1 |
| Розміри | 222 х 160 х 160 мм |
| Вага | 1.8кг |
| монтаж | З монтажним кронштейном, закріпленим гвинтом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITC |
| Мінімальна частота | 130 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність | 11 – 25 Вт |
| Активна/пасивна | Пасивна |
| Кількість динаміків | 2 |
| Максимальна частота | 18 кГц |
| Одиниця виміру | Штука |
| Колір | White |
| Тип пристрою | Настінна акустика |
- Ціна: 2 173 ₴

