
Всепогодний колонний гучномовець ITC T-701A
- В наявності
- Код: 855184
2 874 ₴
+380 (95) 096-15-79
- +380 (98) 457-08-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ITC T-701A 2.5"*2 Всепогодний колонний гучномовець, 5W-10W, 100V, алюмінієвий корпус, IP66.
ITC T-701A
T-701A — це захищений від негоди зовнішній динамік колонки з вбудованим трансформатором 70 В/100 В. Технологія трансформатора 70 В/100 В знижує втрати в лінії на більшій відстані та дає змогу легко під'єднувати кілька гучномовців паралельно. Вбудовані 2,5-дюймові 2,5-дюймові повнодіапазонні драйвери динаміків спроєктовані із широкою частотною характеристикою 150-13 кГц, кілька відводів потужності 5 Вт і 10 Вт можуть відповідати різним застосуванням залежно від розміру кімнати та навколишнього шуму. Алюмінієвий корпус і решітка білого кольору. Це також розроблено з захищеної від негоди та важкого оброблення пошкодження. Просте та надійне встановлення на стіні на відкритому повітрі за допомогою металевих монтажних кронштейнів, що постачається. Це ідеальний вибір для промислового та комерційного застосування на відкритому майданчику залізничного вокзалу, торгового центру, паркінгу та фабрики, де потрібна фонова музика та пейджинг. Особливість ITC T-701A- Вбудований трансформатор 100 В/70 В
- Погодостійкий гучномовець колонного типу
- IP66 водонепроникний рівень
- Драйвер повного діапазону 2 × 2,5 дюйма
- Відводи живлення на 5 Вт-10 Вт за 100 Вт
- Алюмінієвий корпус і решітка білого кольору
- Постачається пара металевих монтажних кронштейнів
| Модель | T-701A |
| Потужність за @100 В | 5 Вт, 10 Вт |
| Потужність за @70 В | 2.5 Вт, 5 Вт |
| Опір | Чорний: підкл. Білий: 1kΩ Зелений:2kΩ |
| Звуковий тиск (1 Вт/1M) | 88дБ±3дБ |
| Макс. звуковий тиск (1Вт/1M) | 98дБ |
| Частота діапазону (-10 дБ) | 150--13кГц |
| Корпус | Алюміній, білий із покриттям з АБС пластику |
| Захисна решітка | Метал, білий |
| Захист | IPx6 от воды |
| Діаметр динаміка | 2.5 дюйма 2 шт. |
| Розміри | 105 х 75 х 265мм |
| Вага | 1.4кг |
| Монтаж | Монтажний кронштейн і гвинти |
| Призначення | інформаційна |
| Встановлення | настінна |
| Технічні характеристики | |
| Тип | пасивна |
| Кількість каналів | 1.0 |
| Кількість динаміків | 2 |
| Кількість смуг | 1 |
| Чутливість | 88 дБ |
| Номінальна потужність | |
| Сумарна номінальна потужність | 10 Вт |
| Частотний діапазон | |
| Загальний частотний діапазон | 150 – 13000 Гц |
| Конструкція | |
| Особливості конструкції | вологозахист |
| Загальна | |
| Діаметр СЧ динаміка | 64 мм |
| Матеріал оздоблення | метал |
| Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ) | 27х11х8 см |
| Вага | 1.4 кг |
| Офіційний сайт | itc-pa.com.cn |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITC |
| Загальні | |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність | ≤ 10 Вт |
| Активна/пасивна | Пасивна |
| Кількість динаміків | 2 |
| Мінімальна частота | 150 Гц |
| Максимальна частота | 13 кГц |
| Одиниця виміру | Штука |
| Колір | White |
| Тип пристрою | Настінна акустика |
- Ціна: 2 874 ₴
