влевовправо

Настінна акустична система ITC T-611
- В наявності
- Код: 855178
1 639 ₴
+380 (95) 096-15-79
- +380 (98) 457-08-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний двосмуговий гучномовець ITC T-611, 1.5W-3W-6W, 100V, 5" + 1", ABS пластик, білий. Недорогий настінний двосмуговий акустичний система. Призначена для фонового озвучування готелів, шкіл, офісів та ін. Корпус виготовлений з АБС пластику білого кольору з металевою решіткою.
Настінний гучномовець ITC T-611
ITC T-611 являє собою вбудований у настінний динамік трансформатор 70 В/100 В. Технологія трансформатора 70 В/100 В знижує втрати в лінії на більшій відстані та дає змогу легко під'єднувати кілька гучномовців паралельно. Вбудований двосмуговий динамік 5" + 1" має широку частотну характеристику 90-18 кГц, три крани потужністю 1,5 Вт, 3 Вт і 6 Вт корисні для різних застосувань залежно від розміру кімнати та навколишнього шуму. Металева решітка та корпус ABS білого кольору. Просте та надійне встановлення на стіну. Це ідеальний вибір для промислового та комерційного застосування в готелях, школах, офісах і на заводах, де потрібна фонова музика та пейджинг. Особливості ITC T-611- Вбудований трансформатор 100 В/70 В
- Настінний гучномовець
- 5" +1" двосмугова колонка
- Відводи живлення 1,5 Вт-3 Вт-6 Вт при 100 В
- Металева решітка й ABS-корпус білого кольору
- Просте та швидке встановлення на стіну
| Модель | T-611 |
| Потужність за @100 В | 1.5 Вт, 3 Вт, 6 Вт |
| Потужність за @70 В | 0.75 Вт, 1.5Вт, 3Вт |
| Опір | Чорний: підкл. Красный:6.7kΩ/3.3kΩ/1.7kΩ |
| Звуковий тиск (1 Вт/1M) | 90дБ±3дБ |
| Макс. звуковий тиск (1Вт/1M) | 98дБ |
| Частота діапазону (-10 дБ) | 90-18 кГц |
| Корпус | AБС, білий |
| Захисна решітка | Метал, сірий |
| Діаметр динаміка | 5 дюймів і 2 дюйми |
| Розміри | 285 x 200 x 85 мм |
| Вага | 1.3кг |
| Монтаж | Навісний |
| Призначення | інформаційна |
| Встановлення | настінна |
| Технічні характеристики | |
| Тип | пасивна |
| Кількість каналів | 1.0 |
| Кількість динаміків | 2 |
| Кількість смуг | 2 |
| Чутливість | 90 дБ |
| Номінальна потужність | |
| Сумарна номінальна потужність | 6 Вт |
| Частотний діапазон | |
| Загальний частотний діапазон | 90 – 18000 Гц |
| Загальна | |
| Діаметр ВЧ динаміка | 64 мм |
| Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка | 127 мм |
| Матеріал оздоблення | пластик |
| Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ) | 28.5х20х8.5 см |
| Вага | 1.3 кг |
| Офіційний сайт | itc-pa.com.cn |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність | ≤ 10 Вт |
| Активна/пасивна | Пасивна |
| Кількість динаміків | 2 |
| Мінімальна частота | 90 Гц |
| Максимальна частота | 18 кГц |
| Одиниця виміру | Штука |
| Колір | White |
| Тип пристрою | Настінна акустика |
- Ціна: 1 639 ₴



