влевовправо

Настінна акустична система ITC T-602X
- В наявності
- Код: 855176
3 782 ₴
+380 (95) 096-15-79
- +380 (98) 457-08-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ITC T-602X настінний гучномовець, 10W-20W, 100V, 4"*2, дерев'яний корпус, колір чорний/білий. Це ідеальний вибір для промислового та комерційного застосування в готелі, школі, офісі та на заводі, де необхідна фонова музика та пейджинг.
Настінний гучномовець ITC T-602X
Настінний гучномовець ITC T-602X, 10W-20W, 100V, 4"*2, дерев'яний корпус, колір чорний/білий. Це ідеальний вибір для промислового та комерційного застосування в готелі, школі, офісі та на заводі, де необхідна фонова музика та пейджинг.| Модель | T-602X/T-602XW |
| Потужність за @100 В | 10 Вт, 20 Вт (макс. 40W) |
| Опір | Com/1kΩ/500Ω |
| Макс. звуковий тиск (1Вт/1M) | 91дБ |
| Частота діапазону (-10 дБ) | 100-20 кГц |
| Корпус | дерево |
| Діаметр динаміка | 2 по 4 дюйми |
| Розміри | 440 x 151 x 151/111 мм |
| Вага | 3.3 кг |
| Монтаж | Навісний |
| Модель | T-602X/T-602XW |
| Потужність за @100 В | 10 Вт, 20 Вт (макс. 40W) |
| Опір | Com/1kΩ/500Ω |
| Макс. звуковий тиск (1Вт/1M) | 91дБ |
| Частота діапазону (-10 дБ) | 100-20 кГц |
| Корпус | дерево |
| Діаметр динаміка | 2 по 4 дюйми |
| Розміри | 440 x 151 x 151/111 мм |
| Вага | 3.3 кг |
| Монтаж | Навісний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність | 11 – 25 Вт |
| Активна/пасивна | Пасивна |
| Кількість динаміків | 1 |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Максимальна частота | 20 кГц |
| Одиниця виміру | Штука |
| Колір | Black, White |
| Тип пристрою | Настінна акустика |
| Основні атрибути | |
| Тип установки | Настінний |
- Ціна: 3 782 ₴


