влевовправо

Настінна акустична система ITC T-601XW
- В наявності
- Код: 855159
2 900 ₴
+380 (95) 096-15-79
- +380 (98) 457-08-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ITC T-601XW Настінний гучномовець, 5W-10W, 100V, 4" динамік, дерев'яний корпус, колір білий. Це ідеальний вибір для промислового та комерційного застосування в готелі, школі, офісі та на заводі, де необхідна фонова музика та пейджинг.
Настінний гучномовець ITC T-601XW
ITC T-601XW, 10 Вт 4" /Дерево/Настінний Кріплення 1) С 100 В/70 В трансформатор; 2) настінний динамік; 3) Використання 4 "динамік; 4) Вихідна потужність: 5 Вт до 10 Вт @ 100 В;| Модель | T-601XW |
| Потужність за @100 В | 5 Вт, 10 Вт (макс. 20W) |
| Опір | Com/1kΩ/2kΩ |
| Макс. звуковий тиск (1Вт/1M) | 89дБ |
| Частота діапазону (-10 дБ) | 120-20кГц |
| Корпус | дерево |
| Діаметр динаміка | 4 дюйми |
| Розміри | 244 x 152 x 142/122мм |
| Вага | 2.2 кг |
| Монтаж | Навісний |
| модель | T-601X (Чорний)/T-601XW (Білий) |
| вихідна Потужність @ 100 В | 5 Вт/10 Вт |
| Максимум Вихідна Потужність | 20 Вт |
| чутливість | 89dB |
| опір | ком/1 Ком/2 Ком |
| Частотний діапазон | 120 Гц до 20 КГц |
| Динамік | 4''x1 |
| розміри (мм) | 244x152x141 або 122 |
| вага (Кг) | 2.2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність | 11 – 25 Вт |
| Активна/пасивна | Пасивна |
| Кількість динаміків | 1 |
| Мінімальна частота | 120 Гц |
| Максимальна частота | 20 кГц |
| Одиниця виміру | Штука |
| Колір | White |
| Тип пристрою | Настінна акустика |
- Ціна: 2 900 ₴

