влевовправо

PureLink PT-HDBT-1002 комплект для передавання HDMI через HDBaseT
- В наявності
- Код: 855198
59 193 ₴
+380 (95) 096-15-79
- +380 (98) 457-08-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- PureLink PT-HDBT-1002 сумісний з HDMI2.0 і назад сумісний з усіма попередніми стандартами HDMI (наприклад, HDMI 1.4), забезпечуючи високу роздільну здатність AV-сигналів до 4K/UltraHD/2160p за 60 Гц
- Підтримує стандарт HDBaseT 2.0 для передавання сигналів 4K до 100 м по одному кабелю (5e/6 або вище)
- EDID «Pass-Thru» і повна відповідність HDCP2.2/ 1.4
- Світлодіоди стану передньої панелі для живлення, зв'язку та стану HDCP
- USB і RS232, а також односпрямований PoE / PoC / PoH (Power over HDBaseT)
Комплект подовження HDBaseT 2.0, 4K (100 м) HDCP2.2, PoC, RS232
Сумісний з HDMI 2.0 і HDCP 2.2, PT-HDBT-1002 являє собою комплект 4K HDMI проти HDBaseT Extender, розроблений із використанням новітньої технології HDBaseTTTM 2.0 для розширення нестисненого відео HDMI вмик. аудіо, USB 2.0, сигнали керування і PoC через один кабель CAT5e/6. Односпрямований і сумісний з PoC подовжувач вимагає тільки одного джерела живлення, оскільки сторона-попромінювач може живитися через PoH, щоб зберегти час встановлення та скоротити витрати. Ідеально підходить для інтелектуальних дисплеїв та рішень KVM, для цифрових вивісок та інших вимогливих ринків AV. Серія PureTools — високоякісні AV-продукти для комерційних програм Задовольнений HDBT2.0, набір розширювачів HDBaseT PT-HDBT-1002 ідеально підходить для програм, де потрібен широкосмуговий розподіл AV і міжміська передача даних із використанням Ethernet-комутатора. Отже, він ідеально підходить для трансляцій на ПК, моніторингу, великих екранів і/або відеостіни, конференц-залів, освітніх установ, банківських установ та установ безпеки тощо. Особливості: - Сумісний з HDMI2.0 і назад сумісний з усіма попередніми стандартами HDMI (наприклад, HDMI 1.4), забезпечуючи високу роздільну здатність AV-сигналів до 4K/UltraHD/2160p за 60 Гц - Підтримує стандарт HDBaseT 2.0 для передавання сигналів 4K до 100 м по одному кабелю (5e/6 або вище) - EDID «Pass-Thru» і повна відповідність HDCP2.2 / 1.4 - Світлодіоди стану передньої панелі для живлення, зв'язку та стану HDCP - Керування USB і RS232, а також односпрямований PoE / PoC / PoH (Power over HDBaseT) Керувальна проводина USB і RS232: USB: - Під'єднайте ПК до порту USB OUT передавача PT-HDBT-1002 - Під'єднайте мишу/клавіатуру до порту (портів) USB-входу приймача PT-HDBT-1002 RS232: - Під'єднайте ПК до порту RS232 або до передавача або приймача PT-HDBT-1002 - Під'єднайте сторонній пристрій (наприклад, проєктор), який буде керуватися за допомогою порту RS232 на іншому кінці - Відправляти команди RS232 для керування стороннім пристроєм. Додаткові відомості про команди RS232 см. В інструкції користувача для стороннього пристрою Світлодіодні індикатори: 1. Світлодіод «Живлення»: ВИМИК: немає живлення КРАСНИЙ: живлення постійного струму 2. Світлодіод «Вмик.»: ВИМИК: не працює Блимає ЗЕЛЕНИЙ: Нормальна робота 3. «Ссилка» Світлодіодний індикатор стану HDBT Link: ВИМИК: немає посилання ЗЕЛЕНИЙ: Посилання успішно Блимає ЗЕЛЕНИЙ: проблема зв'язку 4. Світлодіодний індикатор «HDCP» ВИКЛ: немає трафіку HDMI (без зображення) ЗЕЛЕНИЙ: сигнал HDMI з HDCP Блимає ЗЕЛЕНИЙ: сигнал HDMI без HDCP| зв'язку | |
| Вхідний роз'єм (і) | Tx: 1x HDMI, 1x microUSB (FW), 1x RS232 | Rx: 1x HDBaseT, 1x microUSB (FW), 3x USB-A, 1x RS232 |
| Вихідний роз'єм (і) | Tx: 1x HDBaseT, 1x USB-B | Rx: 1x HDMI |
| Роз'єм живлення | DC 12V2A o. PoC / PoH |
| Контрольний роз'єм (і) | USB, RS232 |
| Електричний сигнал | |
| Максимальний піксельний годинник/пропускна здатність | 340 МГц |
| HDCP | да |
| ЦИК | да |
| EDID | да |
| кабель | |
| Довжина | Максимум. 100 м через Cat.5e/6/6A |
| механічний | |
| Джерело живлення | Максимум. 18W |
| Споживана потужність | DC 12V2A |
| Робоча температура | -10 ° C - 55 ° C |
| вологість | 10% - 90% |
| ограда | Сталь |
| Розміри | 116x22x95 мм кожен |
| Передавання сигналу | |
| стандарти, що підтримуються | HDMI 2.0, HDBaseT 2.0, HDCP 2.2 |
| Режими передавання | HDBaseT 2.0 (клас C) вмик. USB 2.0 |
| стандарти звуку, що підтримуються | PCM, Dolby Digital, DTS, DTS-HD тощо. |
| Максимальна роздільна здатність | 4K / UltraHD / 2160p за 60 Гц |
| Weiteres | |
| безпеки | CE, FCC |
| Колір | чорний |
| Гарантія | 1 рік |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POC |
| Тип | Перехідник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | 1 x HDBaseT (RJ45), 1 x HDMI, USB (type B) |
| Входи | 1 x HDMI, 1x RS-232, HDBaseT (RJ45), microUSB, USB (type A) |
| Тип пристрою | Подовжувач інтерфейсів |
| Тип подовжувача | Приймач/передавач |
| Тип переданого сигналу | 1x HDMI |
| Відстань передачі | 91 — 120м |
| Тип передачі сигналу | HDBaseT (RJ45) |
| Стан | Нове |
| Роз'єм 1 | HDMI |
| Роз'єм 2 | HDMI |
| Тип шнура | Аудіовідео |
- Ціна: 59 193 ₴


