Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
6.5"+1.5" Стельовий безрамковий гучномовець ITC T-206T, 2.5W-5W-10W-20W.
Вбудовані колонки ITC T-206T
6.5"+1.5" Стельовий безрамковий гучномовець ITC T-206T, 2.5W-5W-10W-20W. Високоякісний динамік із чудовою якістю звуку. Ідеально підходить для розміщення в ресторанах, готелях, навчальних закладах, офісах, конференц-залах.| Модель | T-206T |
| Потужність за @100 В | 2.5Вт, 5Вт, 10Вт, 20Вт |
| Потужність за @70 В | 1.25Вт, 2.5Вт, 5Вт, 10Вт |
| Опір | Чорний: підкл. Синій: 0.5kΩ Червоний:1kΩ Зелений:2kΩ Білий:4kΩ |
| Звуковий тиск (1 Вт/1M) | 92дБ |
| Макс. звуковий тиск (1Вт/1M) | 105дБ |
| Частота діапазону (-10 дБ) | 70-20 кГц |
| Діаметр динаміка | 6 дюймів і 1.5 дюйма |
| Посадковий розмір | 208мм |
| Розміри | 235 х 107мм |
| Вага | 1.3кг |
| Model | T-205T | T-206T | T-208T |
| Output Power @100V | 1.25W, 2.5W, 5W, 10W | 2.5W, 5W, 10W, 20W | 3.75W, 7.5W, 15W, 30W |
| Output Power @70V | 0.65W, 1.25W, 2.5W, 5W | 1.25W, 2.5W, 5W, 10W | 1.87W, 3.75W, 7.5W, 15W |
| Impedance (Kohm) | Com: 1, 2, 4, 8 | Com: 0.5, 1, 2, 4 | Com: 0.33, 0.67, 1.3, 2.6 |
| Sensitivity (dB) | 91 | 92 | 94 |
| Frequency Response | 80Hz to 20KHz | 70Hz to 20KHz | 60Hz to 20KHz |
| Speaker Driver | 5”x 1 and 1.5”x1 | 6.5” x1 and 1.5”x1 | 8”x1 and 1.5”x1 |
| Cutout (mm) | 178 | 208 | 248 |
| Dimension (mm) | 205x98 | 235x107 | 280x120 |
| Weight (Kg) | 0.9 | 1.3 | 1.7 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITC |
| Тип | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність | 51 – 100 Вт |
| Активна/пасивна | Пасивна |
| Кількість динаміків | 1 |
| Мінімальна частота | 70 Гц |
| Максимальна частота | 20 кГц |
| Одиниця виміру | Штука |
| Колір | White |
| Тип пристрою | Вбудована акустика |
- Ціна: 2 025 ₴


