влевовправо

Вбудована стельова Hi-Fi акустика ITC T-206F
- В наявності
- Код: 855175
2 017 ₴
+380 (95) 096-15-79
- +380 (98) 457-08-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельовий гучномовець ITC T-206F. Високоякісний динамік із чудовою якістю звуку. Динаміки діаметром 6 дюймів і 1.5 дюйма. Працює в режимах 100 В і 70 В.
Вбудовані колонки Hi-Fi ITC T-206F
6" + 1.5" Стельовий HI-FI гучномовець для домашнього застосування, RMS20W/Max40W, 8ohm, вбудований кросовер, посадковий розмір 200 mm, корпус виготовлений з АБС пластику білого кольору із захисною решіткою з металу, пофарбованого в білий колір. Висока якість звуку та чудова частотна характеристика роблять його ідеальним вибором для житлових і комерційних рішень у готелі, школі, офісі та на заводі, де потрібна фонова музика та пейджинг.| Модель | T-206F |
| Номінальна потужність | 20 Вт |
| Максимальна потужність | 40 Вт |
| Опір | Чорний: підкл. Червоний:8Ω |
| Звуковий тиск (1 Вт/1M) | 85дБ |
| Макс. звуковий тиск (1Вт/1M) | 100дБ |
| Частота діапазону (-10 дБ) | 60-18 кГц |
| Корпус | АБС, білий |
| Захисна решітка | Метал, білий |
| Діаметр динаміка | 6 дюймів і 1.5 дюйма |
| Посадковий розмір | 200 мм |
| Розміри | 230 х 90мм |
| Вага | 1.3кг |
| Монтаж | Встановлення на гвинти |
| Тип | пасивна |
| Кількість каналів | 1.0 |
| Кількість динаміків | 2 |
| Кількість смуг | 2 |
| Чутливість | 85 дБ |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Номінальна потужність | |
| Сумарна номінальна потужність | 20 Вт |
| Частотний діапазон | |
| Загальний частотний діапазон | 60 – 18000 Гц |
| Загальна | |
| Діаметр ВЧ динаміка | 34 мм |
| Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка | 165 мм |
| Матеріал оздоблення | пластик |
| Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ) | 23х23х9 см |
| Габарити для монтажу (ВхШхГ) | 20х20х9 см |
| Вага | 1.3 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITC |
| Тип | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність | 51 – 100 Вт |
| Активна/пасивна | Пасивна |
| Кількість динаміків | 1 |
| Мінімальна частота | 60 Гц |
| Максимальна частота | ≤ 18 кГц |
| Одиниця виміру | Штука |
| Колір | White |
| Тип пристрою | Вбудована акустика |
- Ціна: 2 017 ₴



