влевовправо

Вбудована двосмугова стельова акустика ITC T-208A
- В наявності
- Код: 855174
1 891 ₴
+380 (95) 096-15-79
- +380 (98) 457-08-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
8" + 1.5" Стельовий гучномовець ITC T-208A, 3.75W-7.5W-15W-30W, 100V, посадковий розмір 244mm.
Вбудовані колонки ITC T-208A
ITC T-208A — це стельовий гучномовець із вбудованим трансформатором 70v/100v. Технологія трансформатора 70v/100v зменшує втрати на лінії на тривалішій відстані та дає змогу легко паралельно під'єднувати кілька гучномовців. Високоякісний динамік із чудовою якістю звуку. Ідеально підходить для розміщення в ресторанах, готелях, навчальних закладах, офісах, конференц-залах. Корпус виготовлений з АБС пластику білого кольору із захисною решіткою з металу, пофарбованого в білий колір- Вбудований трансформатор 100v/70v
- Чудовий динамік якості звуку для музики та мовлення
- Вбудований гучномовець
- Коаксіальний пластиковий динамік 8 "+1,5"
- Електроприводи 3,75 Вт, 7,5 Вт, 15 Вт і 30 Вт за 100 В
- Металева решітка та перегородка ABS
- Фарба в білому кольорі
- Просте та надійне встановлення для прихованого монтажу
| Модель | T-208A |
| Потужність за @100 В | 3.75 Вт, 7.5 Вт, 15 Вт, 30 Вт |
| Потужність за @70 В | 1,87 Вт, 3.75 Вт, 7.5 Вт, 15 Вт |
| Опір | Чорний: підкл. Синій:2.6kΩ Червоний:1.3kΩ Зелений:670Ω Білий:330Ω |
| Звуковий тиск (1 Вт/1M) | 94дБ |
| Макс. звуковий тиск (1Вт/1M) | 109дБ |
| Частота діапазону (-10 дБ) | 60-20 кГц |
| Корпус | АБС, білий |
| Захисна решітка | Метал, білий |
| Діаметр динаміка | 8 дюймів і 1.5 дюйма |
| Посадковий розмір | 245 мм |
| Розміри | 280 х 80 мм |
| Вага | 1.6кг |
| Монтаж | Встановлення на гвинти |
| Призначення | інформаційна |
| Встановлення | вбудована |
| Технічні характеристики | |
| Тип | пасивна |
| Кількість каналів | 1.0 |
| Кількість динаміків | 2 |
| Кількість смуг | 2 |
| Чутливість | 94 дБ |
|
||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITC |
| Тип | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність | 51 – 100 Вт |
| Активна/пасивна | Пасивна |
| Кількість динаміків | 1 |
| Мінімальна частота | 60 Гц |
| Максимальна частота | 20 кГц |
| Одиниця виміру | Штука |
| Колір | White |
| Тип пристрою | Вбудована акустика |
- Ціна: 1 891 ₴



