Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ITC T-106 6" Стельовий гучномовець, 3 Вт-6 Вт-9 Вт, 100V, SPL(1W/1M) 96dB, Max. SPL (Rated W/1M) 106dB, Частота: 110-16KHz, Розмір: 246*70 мм, посадковий розмір: 220 мм, Вага: 1кг, з металевою решіткою
Вбудовані колонки ITC T-106
6" Стельовий гучномовець ITC T-106, 3W-6W-9W, 70/100V, посадковий розмір 220 mm, металевий корпус і решітка. Це ідеальний вибір для промислового та комерційного застосування в готелі, школі, офісі та на заводі, де необхідна фонова музика та пейджинг.| Модель | T-106 |
| Потужність за @100 В | 3Вт, 6Вт, 9Вт |
| Потужність за @70 В | 1.5 Вт, 3 Вт, 4.5 Вт |
| Опір | Чорний: підкл. Червоний: 3.3kΩ Зелений: 1.7kΩ Білий:1.1kΩ |
| Звуковий тиск (1 Вт/1M) | 92дБ |
| Макс. звуковий тиск (1Вт/1M) | 106дБ |
| Частота діапазону (-10 дБ) | 110-18 кГц |
| Корпус | Метал, білий |
| Захисна решітка | Метал, білий |
| Діаметр динаміка | 6 дюймів |
| Посадковий розмір | 220 мм |
| Розміри | 246 х 70 мм |
| Вага | 1кг |
| Монтаж | Пружинний затискач |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITC |
| Тип | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність | 51 – 100 Вт |
| Активна/пасивна | Пасивна |
| Кількість динаміків | 1 |
| Мінімальна частота | 110 Гц |
| Максимальна частота | ≤ 18 кГц |
| Одиниця виміру | Штука |
| Колір | White |
| Тип пристрою | Вбудована акустика |
- Ціна: 912 ₴




