Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний звук із мінімальним втручанням в інтер'єр можливий завдяки вбудованим гучномовцям із нової лінійки Klipsch DS-160C. Використовуйте їх у складі системи домашнього кінотеатру або аудімультирум.
Вбудована акустика Klipsch DS-160C
Якісний звук із мінімальним втручанням в інтер'єр можливий завдяки вбудованим гучномовцям із нової лінійки Klipsch DS-160C. Використовуйте їх у складі системи домашнього кінотеатру або аудімультирум. Отримайте високочутливу продуктивність від Klipsch, DS-160C обладнаний 6,5-дюймовим поліпропіленовим вуфером і 1-дюймовим шовковим шовковим купольним твітером, у парі з Tracrix® Horn для динамічної акустичної роботи. Використовуючи встановлену на Klipsch патентну систему встановлення SkyHookTM, час встановлення скорочується на 75%. Особливості Klipsch DS-160C:- Шовковий твітер із фірмовим рупором Trastrix® дає змогу розширити високочастотний спектр і поліпшити якість передавання звучання;
- Швидка інсталяція завдяки фірмовій технології SkyHookTM;
- Гриль білого кольору, готовий під фарбування.
- Вбудована акустична система в стелю круглої форми
- НЧ-дифузор (165 мм) виготовлений із поліпропілену на гумовому підвісі
- ВЧ дифузор (25 мм) виготовлений із шовку в рупорі Tractrix
- Кут поширення звуку 100 град.
- Вбудований кросовер, виготовлений із високоякісних компонентів
- Запатентована система встановлення динаміка в стелю SkyHook без використання інструментів за технологією Swarm
- Чорна передня панель
- Алюмінієвий гриль із тонкою облямівкою кріпиться за допомогою магнітів
| Опис | 2-смугова вбудована акустична система в стелю |
| Зовнішні розміри | 233 мм |
| Маса нетто | 3,18 кг |
| Частотна характеристика | 77 Гц - 20 кГц, +/- 3 дБ |
| Чутливість | 91 дБ (2,83 В., 1 м.) |
| Номінальний опір | 8 Ом номінальне |
| Потужність | 50 Вт - 200 Вт |
| Динаміки | ВЧ: 1 х 25 мм, дифузор виготовлений із шовку в рупорі Tracrix НЧ: 1 х 165 мм, дифузор із поліпропілену на гумовому підвісі |
| Посадкові розміри | Діаметр вирізу: 211 мм Посадкова глибина: 110 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klipsch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність | 26 – 50 Вт |
| Чутливість | 91 — 94 дБ |
| Кількість динаміків | 2 |
| Колір | White |
| Активна/пасивна | Пасивна |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Кількість смуг | 2.0 |
| Одиниця виміру | Штука |
| Мінімальна частота | > 70 Гц |
| Максимальна частота | 19 – 22 кГц |
| Тип пристрою | Вбудована акустика |
| Кількість каналів | 1 канал |
- Ціна: 11 970 ₴






