влевовправо

Центральний канал Klipsch RP-404C
- В наявності
- Код: K1065813
25 200 ₴
+380 (95) 096-15-79
- +380 (98) 457-08-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колонка центрального каналу Klipsch RP-404C забезпечує точну акустику, яка підіймає ваші фільми та музику на абсолютно новий рівень. Чотири низькочастотні гучномовці (102 мм) виготовлені з міді з додаванням кераміки Cerametallic® пропонують Вам як неймовірний звук, так і стиль.
Центральний канал Klipsch RP-404C
Велика колонка для центрального каналу Klipsch RP-404C входить до престижної серії акустики Reference Premiere цієї фірми, і розрахована на комплектацію систем домашнього кінотеатру найвищого класу. Колонка виготовлена в демпфованому корпусі з товстого MDF порівняно невеликої висоти (з урахуванням горизонтального розміщення), що спрощує її розміщення в стандартних AV-стійках. Передня панель Klipsch RP-404C має по краях акуратну фаску, яка не тільки надає колонці привабливішого зовнішнього вигляду, але й покращує звукову дисперсію. Колонка центрального каналу Klipsch RP-404C привносить життя в діалоги кінофільмів. Чотири низькочастотні динаміки CerametallicTM діаметром 10.2 см і гібридний рупор Trastrix® випромінюють живе звучання фронтальної секції комплекту. Встановлений у Klipsch RP-404C вдосконалений рупор Tracrix складається з горловини круглої форми та квадратного розтрубу, що дає змогу розширити високочастотний спектр і поліпшити якість передавання звучання. Водночас посилюється також промальовування образів і динамічний діапазон. Завдяки конструкції з гумового полімеру, створеного методом формування під тиском, вдалося істотно знизити рівень шумів, покращити детальність у ВЧ-спектрі й у такий спосіб створити передумови для чистого та природного звучання. Зовнішні динаміки відтворюють звук у діапазоні переважно до 500 Гц, тоді як пара, розташована ближче до центру — до 1500 Гц. Вище цієї частоти в роботу вмикається твітер із титановим куполом діаметром 1 дюйм, поміщений у запатентований рупор Tracrix з оновленою гібридною геометрією. Особливістю конструкції ВЧ-динаміка є лінійне переміщення діафрагми завдяки спеціальному підвісу, що робить звучання максимально чистим і вільним від спотворень. Рупорне навантаження не тільки забезпечує більш ефективну роботу високочастотника, який звучить деталізовано й енергійно навіть за невисокої потужності, що підводиться, але й впорядковує діаграму спрямованості. Це скорочує небажані переотрачення звукових хвиль у кімнаті прослуховування, роблячи звучання АС незалежною від наявності та розставлення предметів інтер'єру. Роздільний фільтр у Klipsch RP-404C виготовлений із добірних компонентів і налаштовується вручну. Особливості Klipsch RPM-404C- 2-смугова акустична система центрального каналу фазоінверторного типу
- Новітній гібридний рупор 90 град. x 90 град., виготовлений із силіконового композиту HYBRID TRACTRIX®
- Титановий ВЧ динамік (25 мм) з технологією лінійного підвісу LINEAR TRAVEL SUSPENSION® (LTS)
- Вентильована магнітна система ВЧ дифузора
- 4 НЧ динаміка (102 мм) виготовлені з міді з керамічним напиленням CERAMETALLIC®
- Повністю новий фазоінвертор прямокутної форми TRACTRIX® PORT, розташований на задній панелі корпусу колонки
- Корпус із МДФ, оброблений вініловою плівкою під чорне дерево або під горіх
- Передня панель виготовлена з полімеру в матовому чорному оздобленні
- Гвинтові акустичні клеми розроблені під роз'єми типу «банан»
- Міцний, гнучкий, знімний гриль, який кріпиться на магнітах
- Драматизм у деталях: Мідні анодовані кільця, облямальні дифузори, матові пофарбовані передні панелі корпусу колонок і лазерне травне гравіювання логотипів, дає серії Reference Premiere II сучасний, преміальний зовнішній вигляд.
| Опис | 2-смугова, акустична система для домашнього кінотеатру як центральний канал фазоінверторного типу |
| Розміри | Висота: 144 мм Ширина: 660 мм Глибина: 330 мм |
| Динаміки | ВЧ: 1 х 25 мм дифузор виготовлений із титану з технологією лінійного підвісу LINEAR TRAVEL SUSPENSION® в гібридній рупорі TRACTRIX® НЧ: 4 х 102 мм, дифузори виготовлені з міді з додаванням кераміки Cerametallic® |
| Частотна характеристика | 59 Гц — 25 кГц, +/- 3 дБ |
| Частота фільтра | 500 Гц / 1,5 кГц |
| Потужність | 125 Вт, RMS 500 Вт, пікова |
| Чутливість (1 Вт. / 1 м) | 97 дБ |
| Вхідний опір | 8 Ом, номінал |
| Маса | 12,7 кг |
| Оздоблення | Колір: вінілова плівка під чорне дерево (Ebony) або під горіх |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klipsch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип установки | Настінний, Поличний |
| Максимальна потужність | 101 – 200 Вт |
| Функціональність | Магнітне екранування, Рупорное оформлення |
| Мінімальна частота | 51 – 60 Гц |
| Максимальна частота | 23 – 26 кГц |
| Кількість динаміків | 5 |
| Активна/пасивна | Пасивна |
| Кількість каналів | 1 канал |
| Кількість смуг | 2.0 |
| Чутливість | ≥95 |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Одиниця виміру | Штука |
| Колір | Black, Walnut |
| Тип пристрою | Центральний канал |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 25 200 ₴






