влевовправо

Центральний канал Klipsch RP-500C
- В наявності
- Код: K1065819
20 700 ₴
+380 (95) 096-15-79
- +380 (98) 457-08-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Отримайте кришталево чистий звук для вашого відеоролика та музичних аудіо доріжок із неймовірною акустикою центрального каналу Klipsch RP-500C. Наша пріоритетна технологія Tracracrix® з рупором дає Вам реалістичний, потужний зовнішній вигляд, на відміну від інших.
Центральний канал Klipsch RP-500C
Колонка для центрального каналу Klipsch RP-500C входить до престижної серії Reference Premiere цієї компанії та вирізняється бездоганною якістю виготовлення й оздоблення. Колонка має порівняно невеликі розміри та для неї можна легко знайти місце під телевізором або екраном відеопроєктора. Водночас завдяки високоякісним динамікам і надійній конструкції корпусу Klipsch RP-500C легко справляється з озвучуванням великих приміщень, і її можна використовувати в поєднанні з великою підлоговою стереоакустикою. Колонка має класичну конфігурацію з двома низькочастотниками та твітером, що розташований між ними. Басові динаміки в Klipsch RP-500C обладнані запатентованими дифузорами Cerametallic (металеві діафрагми зі сплаву магнію й алюмінію, з керамічним напиленням), покритими шаром міді для додаткового гасіння резонансів. Суцільна поверхня басових динаміків з інтегрованими пилозахисними ковпачками надає колонкам акуратного зовнішнього вигляду й дає змогу усунути будь-які небажані призвуки. Динаміки мають потужні магніти та змонтовані в литих металевих кошиках. ВЧ-динамік у Klipsch RP-500C, традиційно для акустики цієї фірми, поміщений у запатентований рупор Trastri. Останній має оновлену геометрію та квадратний переріз (вуглі розкривають 90 х 90 градусів), що забезпечує рівномірну діаграму колонки в горизонтальній і вертикальній площинах. Склепіння твітера виготовлене з титану та змонтоване на підвісі, що забезпечує його строго лінійне переміщення. Такі ВЧ-динаміки були вперше розроблені та використані компанією Klipsch в акустиці High-End серії Palladium, де довели свою високу якість. Корпус АС виготовлений із товстого MDF і доповнений внутрішнім демпфуванням для гасіння паразитних вібрацій стінок. На задній панелі колонки розташований фазоінвертор, вихідний отвір якого такеже оформлений як рупора Trastrix. Передня панель закривається жорсткою акустично прозорою захисною сіткою. Традиційно висока чутливість колонок Klipsch RP-500C дасть змогу отримати переконливий звуковий тиск навіть під час під'єднання до підсилювача з обмеженою вихідною потужністю. Особливості Klipsch RP-500C- 2-смугова акустична система центрального каналу фазоінверторного типу
- Новітній гібридний рупор 90 град. x 90 град., виготовлений із силіконового композиту HYBRID TRACTRIX®
- Титановий ВЧ динамік (25 мм) з технологією лінійного підвісу LINEAR TRAVEL SUSPENSION® (LTS)
- Вентильована магнітна система ВЧ дифузора
- 2 НЧ динаміка (133 мм) виготовлені з міді з керамічним напиленням CERAMETALLIC®
- Повністю новий фазоінвертор прямокутної форми TRACTRIX® PORT, розташований на задній панелі корпусу колонки
- Корпус із МДФ, оброблений вініловою плівкою під чорне дерево або під горіх
- Передня панель виготовлена з полімеру в матовому чорному оздобленні
- Гвинтові акустичні клеми розроблені під роз'єми типу «банан»
- Міцний, гнучкий, знімний гриль, який кріпиться на магнітах
- Драматизм у деталях: Мідні анодовані кільця, що окаймують дифузори, матові пофарбовані передні панелі корпусу колонок і лазерне травне гравіювання логотипів, дає серії Reference Premiere II сучасний, преміальний зовнішній вигляд.
| Опис | 2-смугова, акустична система для домашнього кінотеатру як центральний канал фазоінверторного типу |
| Розміри | Висота: 173 мм Ширина: 470 мм Глибина: 223 мм |
| Динаміки | ВЧ: 1 х 25 мм дифузор виготовлений із титану з технологією лінійного підвісу LINEAR TRAVEL SUSPENSION® в гібридній рупорі TRACTRIX® НЧ: 2 х 133 мм, дифузори виготовлені з міді з додаванням кераміки Cerametallic® |
| Частотна характеристика | 60 Гц - 25 кГц, +/- 3 дБ |
| Частота фільтра | 1,8 кГц |
| Потужність | 100 Вт, RMS 400 Вт, пікова |
| Чутливість (1 Вт. / 1 м) | 96 дБ |
| Вхідний опір | 8 Ом, номінал |
| Маса | 8,2 кг |
| Оздоблення | Колір: вінілова плівка під чорне дерево (Ebony) або під горіх |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klipsch |
| Стан | Нове |
| Тип | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип установки | Поличний |
| Максимальна потужність | 51 – 100 Вт |
| Функціональність | Магнітне екранування, Рупорное оформлення |
| Мінімальна частота | 51 – 60 Гц |
| Максимальна частота | 23 – 26 кГц |
| Кількість динаміків | 3 |
| Активна/пасивна | Пасивна |
| Кількість каналів | 1 канал |
| Кількість смуг | 2.0 |
| Чутливість | ≥95 |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Одиниця виміру | Штука |
| Колір | Black, Walnut |
| Тип пристрою | Центральний канал |
- Ціна: 20 700 ₴






