Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель Klipsch RP-6000F, аналогічна флагману серії Klipsch RP-8000F, але обладнана 6,5-дюймовими низькочастотними динаміками. Чудово підходить для озвучування середніх за розміром приміщень, у яких вона практично не поступиться за якістю звуку старшої АС лінійки.

Підлогова акустика Klipsch RP-6000F
Модель Klipsch RP-6000F, аналогічна флагману серії Klipsch RP-8000F, але обладнана 6,5-дюймовими низькочастотними динаміками. Чудово підходить для озвучування середніх за розміром приміщень, у яких вона практично не поступиться за якістю звуку старшої АС лінійки. Маючи понад 70 років акустичної технології, підлогові акустичні системи Klipsch RP-6000F забезпечують неймовірну акустичну чіткість для чудового прослуховування. В акустиці Klipsch RP-6000F встановлені ВЧ-динаміки з титановими куполами в оновленій рупорі Trastrix (90 x 90 градусів), , який оброблений усуваючим резонанс прогумованим силіконом, що дає «чистий звук із вищою роздільною здатністю й деталізацією» , а також низькочастотники з кераметалевими дифузорами. Нижче твітерів розташовані знамениті фірмові кера-металеві вуфери з мідним покриттям, які, як і їхні високочастотні побратими, мають високу чутливість. Динаміки під'єднані до роздільного фільтра з добірних компонентів аудіофільського класу, внутрішня проводина в АС виготовлена замовленим кабелем із провідником із безкисневої міді високого ступеня очищення. Усі АС серії REFERENCE PREMIERE виготовлені в посилених корпусах із ДВП, зовнішнє оздоблення яких може бути виготовлене під чорне дерево або вишню, а передня панель зі спеціального композитного матеріалу чудово гармонує з благородною міддю дифузора басовиків. Рупорні акустичні системи Klipsch RP-6000F вражають не тільки своєю міццю й масштабною тривимірною сценою, але й здатні здивувати найдосвідченіших слухача поєднанням чудової динаміки з високою роздільною здатністю й розбірливістю у всьому відтворенні частотному діапазоні, витягуючи водночас з записи найдрібніші нюанси з дивовижною точністю і ясністю. Особливості Klipsch RP-6000F- Підлогова акустична система
- Новітній гібридний рупор 90 град. x 90 град., виготовлений із силіконового композиту HYBRID TRACTRIX®
- Титановий ВЧ динамік (25 мм) з технологією лінійного підвісу LINEAR TRAVEL SUSPENSION® (LTS)
- Вентильована магнітна система ВЧ дифузора
- НЧ динаміки (165 мм) виготовлені з міді з керамічним напиленням CERAMETALLIC®
- Повністю новий фазоінвертор прямокутної форми TRACTRIX® PORT, розташований на задній панелі корпусу колонки
- Корпус із МДФ, оброблений вініловою плівкою під чорне дерево або горіх
- Передня панель виготовлена з полімеру в матовому чорному оздобленні
- Ніжки виготовлені з литого алюмінію
- Акустичні клеми виготовлені за схемою bi-wiring/bi-amping, також розроблені під роз'єми типу «банан»
- Міцний, гнучкий, знімний гриль, який кріпиться на магнітах
- Драматизм у деталях: Мідні анодовані кільця, облямальні дифузори, литі алюмінієві ніжки, матові пофарбовані передні панелі корпусу колонок і лазерне травлене гравіювання логотипів, дає серії Reference Premiere II сучасний, преміальний зовнішній вигляд.
| Опис | 2-смугова, підлогова акустична система в фазоінверторному корпусі |
| Розміри | Висота: 1006 мм Ширина: 237 мм Глибина: 432 мм |
| Динаміки | ВЧ: 1 х 25 мм, дифузор виготовлений із титану, укладений у рупор Trastrix®, з лінійним підвісом LTS® НЧ: 2 х 165 мм, дифузори виготовлені з міді, з додаванням кераміки Cerametallic® |
| Частотна характеристика | 34 Гц - 25 кГц, +/- 3 дБ |
| Потужність | 125 Вт, RMS 500 Вт, пікова |
| Чутливість (1 Вт. / 1 м.) | 97 дБ |
| Вхідний опір | 8 Ом номінал |
| Маса | 22,2 кг |
| Оздоблення | Колір: вініл під чорне дерево або вініл під горіх |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klipsch |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість смуг | 2.0 |
| Активна/пасивна | Пасивна |
| Кількість динаміків | 3 |
| Максимальна потужність | 101 – 200 Вт |
| Функціональність | Магнітне екранування, Рупорное оформлення Фазоінвертор |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Чутливість | ≥95 |
| Мінімальна частота | 31 – 40 Гц |
| Максимальна частота | 23 – 26 кГц |
| Тип установки | Підлоговий |
| Колір | Black, Walnut |
| Одиниця виміру | Пара |
| Тип пристрою | Підлогова акустика |
- Ціна: 67 500 ₴









