Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Klipsch RP-600M це поличні АС, здатні за напором та динаміком звуку перевершити багато підлогових моделей. Незвичайно висока для поличної акустики чутливість полегшує підбір відповідного підсилювача, а жорсткий корпус гарантує чистий звук навіть на високій гучності. Монітор Klipsch RP-600M обладнаний низькочастотним динаміком CerametallicTM і гібридним рупором Tracrix,® забезпечує незрівнянну якість звучання.
Полиця акустика Klipsch RP-600M
Klipsch RP-600M це поличні АС, здатні за напором та динаміком звуку перевершити багато підлогових моделей. Незвичайно висока для поличної акустики чутливість полегшує підбір відповідного підсилювача, а жорсткий корпус гарантує чистий звук навіть на високій гучності. Монітор Klipsch RP-600M обладнаний низькочастотним динаміком CerametallicTM і гібридним рупором Tracrix,® забезпечує незрівнянну якість звучання. В акустичних системах Klipsch RP-600M встановлені ВЧ-динаміки з титановими куполами в оновленій рупорі Tracrix (90 x 90 градусів), який оброблений усуваючим резонанс прогумованим силіконом, що дає «чистий звук із вищою роздільною здатністю й деталізацією», а також низькочастотники з керамічними дифузорами. Нижче твітерів розташовані знамениті фірмові кера-металеві вуфери з мідним покриттям, які, як і їхні високочастотні побратими, мають високу чутливість. Динаміки під'єднані до роздільного фільтра з добірних компонентів аудіофільського класу, внутрішня проводина в АС виготовлена замовленим кабелем із провідником із безкисневої міді високого ступеня очищення. Кількість і розмір басовиків традиційно «закодовані» в назві моделі, як і тип колонки — наприклад, АС RP-8000F обладнана двома НЧ-динаміками діаметром 8 дюймів і є підлоговою, а RP-600M має один 6-дюймовий басовик і являє собою монітор (повну модель). Klipsch RP-600M здатні перевернути уявлення про те, як може звучати така акустика. Детальний, потужний і емоційний звук у найкращих традиціях компанії Klipsch від колонок, для яких легко знайдеться місце в будь-якій вітальні. Представлені поличники варто купувати аудіофілам, які хочуть насолоджуватися чудовою якістю звуку, але не мають можливості встановити в приміщенні громіздкі підлогові гучномовці. Водночас модель RP-500M призначена переважно для невеликих приміщень, а система RP-600M підійде і для середніх за площею кімнат. Особливості Klipsch RP-600M- 2-смугова полична акустична система фазоінверторного типу
- Новітній гібридний рупор 90 град. x 90 град., виготовлений із силіконового композиту HYBRID TRACTRIX®
- Титановий ВЧ динамік (25 мм) з технологією лінійного підвісу LINEAR TRAVEL SUSPENSION® (LTS)
- Вентильована магнітна система ВЧ дифузора
- НЧ динамік (165 мм) виготовлений із міді з керамічним напиленням CERAMETALLIC®
- Повністю новий фазоінвертор прямокутної форми TRACTRIX® PORT, розташований на задній панелі корпусу колонки
- Корпус із МДФ, оброблений вініловою плівкою під чорне дерево або під горіх
- Передня панель виготовлена з полімеру в матовому чорному оздобленні
- Гвинтові акустичні клеми розроблені за схемою bi-wiring/bi-amping під роз'єми типу «банан»
- Міцний, гнучкий, знімний гриль, який кріпиться на магнітах
- Драматизм у деталях: Мідні анодовані кільця, що окаймують дифузори, матові пофарбовані передні панелі корпусу колонок і лазерне травне гравіювання логотипів, дає серії Reference Premiere II сучасний, преміальний зовнішній вигляд
| Опис | 2-смугова, полична акустична система в фазоінверторному корпусі |
| Розміри | Висота: 399 мм Ширина: 202 мм Глибина: 301 мм |
| Динаміки | ВЧ: 1 х 25 мм, дифузор виготовлений із титану в рупорі Tracrix® за технологією LTS® НЧ: 1 х 165 мм, дифузор виготовлений із міді з керамічним напиленням на гумовому підвісі Cerametallic® |
| Частотна характеристика | 45 Гц — 25 кГц, +/- 3 дБ |
| Частота фільтра | 1,5 кГц |
| Потужність | 100 Вт, RMS 400 Вт, пікова |
| Чутливість (1 Вт. / 1 м.) | 96 дБ |
| Вхідний опір | 8 Ом, номінал |
| Маса | 7,3 кг |
| Оздоблення | Вінілова плівка під чорне дерево (Ebony) або під горіх |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klipsch |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість смуг | 2.0 |
| Активна/пасивна | Пасивна |
| Кількість динаміків | 2 |
| Функціональність | Магнітне екранування, Рупорное оформлення Фазоінвертор |
| Максимальна потужність | 51 – 100 Вт |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Мінімальна частота | 41 – 50 Гц |
| Максимальна частота | 23 – 26 кГц |
| Колір | Black, Walnut |
| Одиниця виміру | Пара |
| Тип установки | Поличний |
| Кількість каналів | 2 каналу |
| Чутливість | ≥95 |
| Тип пристрою | Полична акустика |
- Ціна: 33 750 ₴





